foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

17 maja 2017 r. na ministadionie lekkoatletycznym  przy SP w Gliniance jak co roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkól Podstawowych  w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział szkoły z całego powiatu otwockiego.

Czwórbój składał się z czterech konkurencji: biegu na 60m, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową i biegu długiego na dystansie 600 m dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców. Nasze dziewczęta sprawiły nam wielką radość i w  punktacji drużynowej zajęły  I  MIEJSCE i tym samym zostały MISTRZYNIAMI POWIATU OTWOCKIEGO  w czwórboju lekkoatletycznym. Chłopcy też spisali się bardzo dobrze, choć zabrakło im tylko kilku punktów, żeby stanąć na podium.

Z obu drużyn jesteśmy bardzo dumni. Dziewczęta będą reprezentowały powiat otwocki w zawodach regionalnych w Piasecznie. Życzmy  im powodzenia!

Poznajmy składy naszych obu drużyn. Dziewczęta: O. Olesiak 6a, M. Olszanka 6a, W. Munduć 6b, M. Ragus 6b, I. Biedrzycka 5b i N. Rutkowska 5d. Chłopcy: K. Łukasik 6a, M. Okoński 6b, M. Trzaskowski 6b, M. Łukasik 5c, K. Kamiński 5c i D. Ciszkowski 5c.

eo i bt

 

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.