W marcu uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jesteśmy cząstką przyrody”. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna przyrody w jej nieskażonym stanie, uświadomienie łączności człowieka z naturą, faktu, że jesteśmy takim samym elementem środowiska jak zwierzęta i rośliny.

Ogółem na konkurs wpłynęły 204 prace z 14 placówek Jury przyznało 10 nagród i 11 wyróżnień. Spośród nadesłanych prac nagrodę zdobyła uczennica naszej szkoły Ewelina Cichecka z kl. IIb, zaś wyróżnienie - Julia Bednarczyk z kl. VIc.

Cieszymy się i gratulujemy.