foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

W marcu uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jesteśmy cząstką przyrody”. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna przyrody w jej nieskażonym stanie, uświadomienie łączności człowieka z naturą, faktu, że jesteśmy takim samym elementem środowiska jak zwierzęta i rośliny.

Ogółem na konkurs wpłynęły 204 prace z 14 placówek Jury przyznało 10 nagród i 11 wyróżnień. Spośród nadesłanych prac nagrodę zdobyła uczennica naszej szkoły Ewelina Cichecka z kl. IIb, zaś wyróżnienie - Julia Bednarczyk z kl. VIc.

Cieszymy się i gratulujemy.

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.