foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

4 września 2017 roku nadszedł kolejny rok szkolny. Spotkanie w hali MOSiR poprzedziła uroczysta msza święta, która odbyła się w Kościele św. Wita z okazji 60-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie.


O godzinie 1030 rozpoczął się apel. Pani dyrektor Katarzyna Radzik powitała wszystkich zgromadzonych bardzo ciepło i serdecznie. Przedstawiła nowych nauczycieli, życzyła uczniom wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania wiedzy i umiejętności. Powodzenia i wytrwałości w nauce życzył również uczniom ksiądz Andrzej Sobczyk
Następnie uczniowie klasy 3e,5c i 5d przedstawili krótki program artystyczny, w którym nawiązali do 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz zaprezentowali wiersze i piosenki na powitanie nowego roku szkolnego.

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.