Już od kilku lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie ZTU. Co roku mieliśmy laureatów tegoż konkursu. Tym razem moi podopieczni wykonywali prace plastyczne do hasła: „Na skrzydłach przyjaźni”. Mieli za zadanie posłużyć się przykładem postaci literackiej. Gotowe dzieła można było dostarczać do 30.06.2017 r. Wyniki poznaliśmy we wrześniu, dlatego też laureaci zbierają laury dopiero w bieżącym roku szkolnym. Wśród nich znaleźli się ubiegłoroczni uczniowie klasy III e: Pola Musiałek z kl. IV e, Oliwia Trzaskowska, Weronika Kaczmarek i Krystian Zapałowski. Cieszę się, że po raz kolejny udało nam się osiągnąć sukces.

az