foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Już od kilku lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie ZTU. Co roku mieliśmy laureatów tegoż konkursu. Tym razem moi podopieczni wykonywali prace plastyczne do hasła: „Na skrzydłach przyjaźni”. Mieli za zadanie posłużyć się przykładem postaci literackiej. Gotowe dzieła można było dostarczać do 30.06.2017 r. Wyniki poznaliśmy we wrześniu, dlatego też laureaci zbierają laury dopiero w bieżącym roku szkolnym. Wśród nich znaleźli się ubiegłoroczni uczniowie klasy III e: Pola Musiałek z kl. IV e, Oliwia Trzaskowska, Weronika Kaczmarek i Krystian Zapałowski. Cieszę się, że po raz kolejny udało nam się osiągnąć sukces.

az

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.