Wszystkie klasy naszej szkoły 15 września 2017 roku wyruszyły na ulice naszego miasta i zabrały się za sprzątanie. Na szczęście pogoda spisała się na medal i jak co roku, zaopatrzeni w worki i jednorazowe rękawiczki, zbieraliśmy śmieci. Chęci do sprzątania nie brakowało, co przydało się przy tak wielkiej ilości znalezionych odpadów.

Pracownicy szkoły mają nadzieję, iż uczniowie będą się starali mniej śmiecić na korytarzach, w salach lekcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie przebywają.
Akcja „Sprzątanie świata” trwa przecież cały rok, a trzeci weekend września jest tylko jej podsumowaniem……