foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Korzystając ze słonecznej pogody, uczniowie klasy IVa i IVc pod opieką wychowawców- p.Renaty Zychory i p.Ewy Piotrowicz-Fiksy dn. 27.09.2017 r. wyjechali na wycieczkę.
Celem było Nadleśnictwo Celestynów. Centrum Edukacji Leśnej prowadzi dla szkół zajęcia. W sali uczniowie zobaczyli niespotykaną ekspozycję fauny, która oddawała rzeczywiste rozmiary zwierząt. Mogliśmy usłyszeć także ryki jelenia, łosia czy śpiew ptaków. Wszyscy mieli okazję dotknąć sierści dzika czy też futra bobra i zająca, a także przyjrzeć się makiecie przedstawiającej ,,Cykl życia lasu’’. Kolejnym punktem programu było przejście suchą nogą przez ,,Goździkowe bagno’’. Pani Przewodnik poprowadziła nas drogą pełną niespodzianek
( m.in.domek dla 50 nietoperzy) i rzadko spotykanych roślin. Na zakończenie otrzymaliśmy pamiątki związane z życiem zwierząt, rozpoznawaniem grzybów oraz pierwszych oznak jesieni w lesie. Po zakończonej edukacji uczniowie mogli oddać się relaksowi na pobliskim placu zabaw. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce.

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.