foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

25 października 2017 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w koszykówce dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje pięciu szkół podstawowych z naszej gminy - SP Glinki, SP z Otwocka Wielkiego, SP Sobiekursk, po kilkunastoletniej nieobecności powitaliśmy drużynę SP 1 z Karczewa oraz gospodarze mistrzostw SP 2 również z Karczewa. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Rozgrywki były bardzo emocjonujące i stały na dobrym poziomie. Kibice mogli oglądać bardzo dobre widowisko sportowe.
Oto wyniki rozgrywek zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców :
V miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Glinek, IV miejsce zawodnicy z Sobiekurska, III miejsce SP z Otwocka Wielkiego, II miejsce SP 1 z Karczewa, a I miejsce i Mistrzostwo Gminy Karczew zdobyła SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 z KARCZEWA. SP 2 Karczew reprezentowali:
dziewczęta - I. Biedrzycka 6b, N. Rutkowska 6c, J. Tomaszek 6a, O. Wilczek 6a, O. Niedziółka 6c, W. Łysik 6a, W. Munduć 7b, J. Rzeszotek 7a, M. Olszanka 7a, O. Olesiak 7a. chłopcy - J. Lemieszka 6a, P. Witkowski 6a, W. Biedrzycki 6c, D. Gnawali 6c, K. Toure 6c, M. Łukasik 6b, D. Fusiek 7a, K. Łukasik 7a, J. Rzeszotek 7a i Sz. Trzaskowski 7c. Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za piękne widowisko sportowe.


E. Olszanko
B. Tereszczyńska
M. Makulski

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.