foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

16 listopada 2017 r. w pięknej, nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Celestynowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w koszykówce dziewcząt.

W turnieju wzięły udział reprezentacje czterech szkół z powiatu otwockiego: SP Zakręt, SP Osieck, SP 12 z Otwocka i SP 2 Karczew. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Rozgrywki stały na bardzo dobrym poziomie, były niezwykle emocjonujące, nawet z odrobiną „dreszczyku”. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie w pięknym stylu pokonały wszystkie zespoły. Zdobyły I miejsce i zostały MISTRZYNIAMI POWIATU OTWOCKIEGO w piłce koszykowej. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że nasze dziewczęta powtórzyły sukces swoich starszych koleżanek z ubiegłego roku. Mamy więc godne następczynie. Życzymy zawodniczkom, aby taki sukces powtarzał się co roku. Warto wspomnieć o pozostałych zespołach - II miejsce zajęła SP 12 z Otwocka, III miejsce SP z Osiecka i IV miejsce SP z Zakrętu. Przed naszymi dziewczętami kolejny etap rozgrywek - zawody międzypowiatowe, które odbędą się 29 listopada 2017 r. w Piasecznie.
Trzymamy kciuki za nasze „złotka”. Dziękujemy za piękne widowisko sportowe i życzymy dalszych sukcesów.
A oto nasze MISTRZYNIE : J. Tomaszek 6a, W. Łysik 6a, O. Wilczek 6a, I. Biedrzycka 6b, O. Niedziółka 6c, N. Rutkowska 6c, Z. Olszewska 6c, J. Zawadka 6d, M. Jabłecka 5b, G. Wieczorek 5b, W. Buczyńska 5d i Z. Imioła 5d.

B. Tereszczyńska
E. Olszanko

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.