W dniu 29.11.2017 r. samorząd szkolny zorganizował wróżby andrzejkowe dla klas I.

Wróżka Oliwia zapraszała uczniów do kolejnych konkurencji. Pierwszą było losowanie pomyślnych ,,karteczek’’. Niektórym udało się wybrać długą podróż lub bogactwo. Pierwszaki sprawdzały też swoją zręczność- kto wrzucił monety do miski, ten usłyszał wróżbę na nowy rok. Nie zabrakło również konkurencji z butami czy też kubeczkami, które pokazywały przyszłość uczniów uczestniczących w tym zadaniu. Wśród śmiechów i okrzyków można było również wywróżyć imię swojej przyszłej sympatii.
Starsi koledzy i koleżanki świetnie zadbali o nastrój i tajemniczą atmosferę, w której przebiegały andrzejki dla najmłodszych naszej szkoły.