28 listopada 2017 roku Jasmina Poddubiecka i Anna Świerczyńska zorganizowały andrzejki dla swoich kolegów i koleżanek z klasy VIId.
Dziewczyny wycięły z papieru serca, na których napisały różne imiona. Wszyscy mogli wbić szpilkę i wylosować imię, jakie będzie nosił jego/jej przyszła/y żona/mąż. Drugą z wróżb, jakie przygotowały, było losowanie kart, w zależności od tego, kto jaki symbol miał na karcie, taka była jego przyszłość. Jasmina i Ania wykonały jeszcze wiele innych wróżb, m.in. rzucanie monetami do miski.
Uczniowie świetnie się bawili, a ich podekscytowane twarze były najlepszym dowodem na to, że uwierzyli w andrzejkowe wróżby.