foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

28 listopada 2017 roku Jasmina Poddubiecka i Anna Świerczyńska zorganizowały andrzejki dla swoich kolegów i koleżanek z klasy VIId.
Dziewczyny wycięły z papieru serca, na których napisały różne imiona. Wszyscy mogli wbić szpilkę i wylosować imię, jakie będzie nosił jego/jej przyszła/y żona/mąż. Drugą z wróżb, jakie przygotowały, było losowanie kart, w zależności od tego, kto jaki symbol miał na karcie, taka była jego przyszłość. Jasmina i Ania wykonały jeszcze wiele innych wróżb, m.in. rzucanie monetami do miski.
Uczniowie świetnie się bawili, a ich podekscytowane twarze były najlepszym dowodem na to, że uwierzyli w andrzejkowe wróżby.

 

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.