foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Nasza szkoła przystąpiła do projektu pt. „Kreatywny uczeń – innowacyjna szkoła”, który jest realizowany w partnerstwie pomiędzy firmą Mały inżynier i Gminami: Góra Kalwaria, Karczew, Piaseczno, Wiązowna, Zielonka, Ząbki. Projekt obejmuje zajęcia: matematyczne, językowe, przyrodnicze, teatralne oraz robotykę.
Są to interesujące lekcje, na których wykorzystuje się najnowsze technologie. Uczniowie mają możliwość nauki różnych przedmiotów w niezwykły sposób, poprzez prowadzenie badań, samodzielne eksperymenty. Nauczyciele wprowadzają interesujące metody nauczania. Rozbudzają tym samym ciekawość poznawczą, kreatywność i innowacyjność uczniów oraz chęć do zdobywania przez nich nowych umiejętności.

 

Katarzyna Ładno, klasa 7d

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.