Kreatywny uczeń – innowacyjna szkoła

Nasza szkoła przystąpiła do projektu pt. „Kreatywny uczeń – innowacyjna szkoła”, który jest realizowany w partnerstwie pomiędzy firmą Mały inżynier i Gminami: Góra Kalwaria, Karczew, Piaseczno, Wiązowna, Zielonka, Ząbki. Projekt obejmuje zajęcia: matematyczne, językowe, przyrodnicze, teatralne oraz robotykę.
Są to interesujące lekcje, na których wykorzystuje się najnowsze technologie. Uczniowie mają możliwość nauki różnych przedmiotów w niezwykły sposób, poprzez prowadzenie badań, samodzielne eksperymenty. Nauczyciele wprowadzają interesujące metody nauczania. Rozbudzają tym samym ciekawość poznawczą, kreatywność i innowacyjność uczniów oraz chęć do zdobywania przez nich nowych umiejętności.

Katarzyna Ładno, klasa 7d