foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

„Znowu minął rok, znów za oknem pada śnieg.
Blask choinki w domu lśni, bo świąteczne idą dni”.

 


Tym oto wierszykiem uczniowie naszej szkoły rozpoczęli świąteczne spotkanie w Klubie Seniora w MGOK w Karczewie. Dla licznej publiczności występ przygotowali przedstawiciele kl. 3c, 4b, 4e i 5c. Jak przystało na Jasełka, była Maryja, Józef, gwiazdy, aniołki i oczywiście dzieci. Wspólne śpiewanie kolęd, przypomnienie tradycji i składanie życzeń wywołało wiele wzruszeń. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.


A. Zakrzewska

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.