4 grudnia 2017 odbył się w naszej szkole III Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Przystąpili do niego uczniowie szkół gminy Karczew wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Poziom konkursu jak co roku był bardzo wysoki. Bez wątpienia był to „a hard nut to crack” (ciężki orzech do zgryzienia). Uczniowie klas VI – VII musieli zmierzyć się z różnorodnymi zdaniami zarówno leksykalno-gramatycznymi jak również sprawdzającymi wiedzę kulturową dotyczącą krajów anglojęzycznych.
Laureatami konkursu zostali:
1 miejsce – Aleksandra Straś ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie
2 miejsce - Olga Chaberek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie
2 miejsce – Dawid Masny z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sobiekursku
3 miejsce – Dawid Masny ze Szkoły Podstawowej w Otwocku Wielkim
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.
Serdecznie gratulujemy!!! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do udziału za rok.