22 grudnia w naszej szkole odbyły się szkolne jasełka. Przedstawienie przygotowały p. U. Niedźwiedzka, p. B. Piestrzeniewicz, p. M. Kryniewicz i p. K. Kadlec. Uczniowie kl. VIa i VIc zaprezentowali nam świetne przedstawienie.

Po zakończeniu zawitał Święty Mikołaj. W tym roku szkole podarował zestaw multimedialny, sprzęt sportowy i trochę łakoci – czekolady i soki dla dzieci. Po przedstawieniu dzieci wraz z wychowawcami rozeszły się do klas na wigilie klasowe.

Całe wydarzenie było świetną zabawą. Świąteczny klimat i wigilie były bardzo przyjemne. Organizatorom, aktorom oraz chórkowi szkolnemu dziękujemy za wspaniałe przedstawienie.

Amelia Koreywo, kl. 7d