foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

22 grudnia w naszej szkole odbyły się szkolne jasełka. Przedstawienie przygotowały p. U. Niedźwiedzka, p. B. Piestrzeniewicz, p. M. Kryniewicz i p. K. Kadlec. Uczniowie kl. VIa i VIc zaprezentowali nam świetne przedstawienie.

Po zakończeniu zawitał Święty Mikołaj. W tym roku szkole podarował zestaw multimedialny, sprzęt sportowy i trochę łakoci – czekolady i soki dla dzieci. Po przedstawieniu dzieci wraz z wychowawcami rozeszły się do klas na wigilie klasowe.

Całe wydarzenie było świetną zabawą. Świąteczny klimat i wigilie były bardzo przyjemne. Organizatorom, aktorom oraz chórkowi szkolnemu dziękujemy za wspaniałe przedstawienie.

Amelia Koreywo, kl. 7d

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.