W listopadzie 2017 roku, trzy klasy siódme wraz z opiekunami wybrały się do Radia "Jedynka". Radio to organizuje m. in. program "Lato z radiem" poświęcony dzieciom i młodzieży. Zwiedzaliśmy dużą część biura, w tym wiele stacji radiowych. Były stacje z muzyką kalsyczną. telewizyjne i dla najmłodszych. W takiej właśnie audycji miało szansę wystąpić dwoje uczniów - koleżanka z klasy 7d i kolega z klasy 7c. Opowiadali o szkole i wrażeniach związanych z wycieczką. Pan, który nas oprowadzał, pokazał nam, jak montować nagrania na komputerze i na trochę starszych taśmach. Zrobiono nam zdjęcie, które można znaleźć na stronie na Facebook'u - "Radio Dzieciom". Nauczyciele robili zdjęcia, więc mamy pamiątki i naiezpomniane wrażenia. Dwie uczennice miały szansę wystapić na sali koncertowwej, jedna świetnie zaśpiewała, a druga pięknie zagrała na fortepianie.

Moim zdaniem wycieczka była w pełni udana. Uczniowie byli zachwyceni nowym przeżyciem. Chętnie byśmy się tam kiedyś wybrali jeszcze raz.

Amelia Koreywo, kl. 7d