foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

W listopadzie 2017 roku, trzy klasy siódme wraz z opiekunami wybrały się do Radia "Jedynka". Radio to organizuje m. in. program "Lato z radiem" poświęcony dzieciom i młodzieży. Zwiedzaliśmy dużą część biura, w tym wiele stacji radiowych. Były stacje z muzyką kalsyczną. telewizyjne i dla najmłodszych. W takiej właśnie audycji miało szansę wystąpić dwoje uczniów - koleżanka z klasy 7d i kolega z klasy 7c. Opowiadali o szkole i wrażeniach związanych z wycieczką. Pan, który nas oprowadzał, pokazał nam, jak montować nagrania na komputerze i na trochę starszych taśmach. Zrobiono nam zdjęcie, które można znaleźć na stronie na Facebook'u - "Radio Dzieciom". Nauczyciele robili zdjęcia, więc mamy pamiątki i naiezpomniane wrażenia. Dwie uczennice miały szansę wystapić na sali koncertowwej, jedna świetnie zaśpiewała, a druga pięknie zagrała na fortepianie.


Moim zdaniem wycieczka była w pełni udana. Uczniowie byli zachwyceni nowym przeżyciem. Chętnie byśmy się tam kiedyś wybrali jeszcze raz.


Amelia Koreywo, kl. 7d

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.