foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

30 listopada 2017 r. w hali sportowej MOSiR w Karczewie odbył się turniej piłki nożnej chłopców im. Mariana Olszewskiego znanego i cenionego trenera piłki nożnej, który był wychowawcą wielu pokoleń młodych karczewskich piłkarzy. Organizatorem turnieju był LKS MAZUR KARCZEW oraz rodzina p.Mariana Olszewskiego. Turniej został rozegrany po raz czwarty.

 

W zawodach uczestniczyli piłkarze z rocznika 2005 i młodsi. Do rozgrywek zgłosiło się dziesięć drużyn - SP 2 Karczew, SP 5 Otwock, SP1 Józefów, SP96 Otwock, SP Otwock Wielki, SP Glinki, SP2 Józefów, SP1 Karczew, SP Stara Wieś i SP 6 Otwock. Szkoły zostały podzielone na dwie grupy po 5 drużyn, w której szkoły rywalizowały systemem „każdy z każdym”. W finale triumfowała SP 2 Karczew pokonując SP Glinki, III miejsce zajęła SP2 Józefów pokonując szkołę ze Starej Wsi. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń z SP2 Józefów Wiktor Szyszkowski, najlepszym bramkarzem został Mateusz Wikieł z Glinek, a najlepszym strzelcem Paweł Witkowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez dzieci trenera Olszewskiego. Cztery najlepsze szkoły otrzymały puchary, medale i nagrody rzeczowe. Organizatorem turnieju był LKS Mazur Karczew, którego reprezentowało dwóch trenerów: M. Tereszczyński i J. Olszewski. SP 2 Karczew reprezentowali: M. Łukasik 6b, J. Lemieszka 6a, P. Witkowski 6a, D. Fusiek 7a, F. Kot 5c, S. Niedziółka 5c, K. Nowak 4e, D. Nowak 4e, A. Broniszewski 4e, S. Toure 6c i M. Dąbrowski 6d.


Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

 

M. Makulski
B. Tereszczyńska
E. Olszanko

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.