11.01.2018r Dwójka tanecznym krokiem weszła w karnawał. Dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Szkolny przyciągnęła rzeszę uczniów klas IV - VII. Wyśmienita muzyka i przygotowana kawiarenka ze słodkościami wprawiła wszystkich we wspaniałe nastroje.

W tym czasie klasy młodsze I – III bawiły się na balu przebierańców. Każdy maluch był przebrany. Były księżniczki, piraci, wróżki, muszkieterowie oraz różne zwierzątka, a przewodziły im także przebrane wychowawczynie. Wszędzie rozbrzmiewał śmiech i okrzyki radości.

Karnawał rozpoczęty i to na pewno nie ostatnia taka zabawa o czym zapewnia Samorząd Szkolny.