We wtorek -13.02.2018 r. wszystkie klasy IV wraz z wychowawcami wyjechały do Teatru Rampa na przedstawienie teatralne pt.,,Pinokio’’. Spektakl poruszał ponadczasowy problem
miłości i szacunku do innych. Aktorzy świetnie wcielili się w odgrywane postacie. Szczególną uwagę uczniów przyciągnął Gadający Świerszcz oraz postać Pinokia.

Widzowie z entuzjazmem witali kolejnych bohaterów, którzy pokazywali, że prawda, sumienność i pracowitość są dobrymi doradcami w życiu.

To wzruszająca historia pajacyka, który zasłużył na to, by stać się prawdziwym człowiekiem.