foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

21 i 28 lutego 2018 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w minipiłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Reprezentacje szkół podstawowych w kategorii dzieci zostały zaproszone do hali w Malcanowie, aby tam wyłonić najlepszą drużynę, która będzie reprezentowała nasz powiat w rozgrywkach rejonowych w Wołominie.

Po zaciętych spotkaniach systemem ,,każdy z każdym” wyłoniono mistrzynie powiatu, którymi zostały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Karczewa. Natomiast chłopcy z ,,Dwójki ‘’ stanęli na najniższym stopniu podium.

Skład „złotej” drużyny dziewcząt: Natalia Oniszk, Iga Biedrzycka, Natalia Rutkowska, Zuzanna Olszewska, Oliwia Niedziółka, Weronika Łysik, Julia Tomaszek, Oliwia Wilczek, Marta Jabłecka, Weronika Oliwa; opiekunowie - Beata Wereszczyńska, Elżbieta Olszanko.

Skład drużyny brązowych medalistów: Michał Łukasik, Ksawier Świerlikowski, Jakub Rębkowski, Wiktor Biedrzycki, Kacper Suchecki, Dawid Gnawali, Paweł Witkowski, Jakub Lemieszka, Dawid Fusiek; opiekun - Marek Makulski.

Gratulujemy, dziękujemy!

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.