„Ach, te kobiety…”

Tymi słowami 13.03.2018r. chłopcy z naszej placówki rozpoczęli występ w Klubie Seniora w Karczewie z okazji Dnia Kobiet.

Tym razem uczniowie klasy III c, IV e i V c przygotowali Koncert Życzeń. Oczywiście nie zabrakło dedykacji. Panie wraz z życzeniami usłyszały różne wiersze i piosenki. Dzieci uznały, że specjalna niespodzianka należy się również Panom- za ich trud i cierpliwość okazywaną kobietom.

Spotkanie zakończyło się akcentem świątecznym. Nasi artyści przygotowali program słowno-muzyczny, ciesząc się, że wkrótce Wielkanoc. Rozległy się gromkie brawa, po których Pani dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Karczewie podziękowała młodym aktorom, z nadzieją na kolejne spotkanie.

Agnieszka Zakrzewska