foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Tymi słowami 13.03.2018r. chłopcy z naszej placówki rozpoczęli występ w Klubie Seniora w Karczewie z okazji Dnia Kobiet.

 

Tym razem uczniowie klasy III c, IV e i V c przygotowali Koncert Życzeń. Oczywiście nie zabrakło dedykacji. Panie wraz z życzeniami usłyszały różne wiersze i piosenki. Dzieci uznały, że specjalna niespodzianka należy się również Panom- za ich trud i cierpliwość okazywaną kobietom.

Spotkanie zakończyło się akcentem świątecznym. Nasi artyści przygotowali program słowno-muzyczny, ciesząc się, że wkrótce Wielkanoc. Rozległy się gromkie brawa, po których Pani dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Karczewie podziękowała młodym aktorom, z nadzieją na kolejne spotkanie.

Agnieszka Zakrzewska

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.