foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej „Językiem Shakespeare’a”, który odbył się 23 lutego w Szkole Św. Tomasza z Akwinu w Józefowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch grupach wiekowych: Zuzanna Skoczek i Laura Olpińska – klasy IV oraz Barbara Rosłoniec, Małgorzata Rolak, Maja Olszanka i Maciej Świerczyński – klasy VII. Nasi uczniowie doskonale recytowali wybrane przez siebie utwory i wiersze w języku angielskim. Jury poza prezentacją utworu brało pod uwagę również strój oraz rekwizyty wykorzystane podczas występu. Pomimo wielu uczestników i bardzo wysokiego poziomu konkursu – odnieśliśmy spektakularny sukces. II miejsce w kategorii klasy III-IV zdobyła Zuzanna Skoczek z kl. IVa. Zuzia wspaniale zaprezentowała wiersz „My shadow” Roberta Louisa Stevenson’a . Gratulacje dla Zuzi oraz pozostałych uczestników konkursu. A wszystkich chętnych zapraszamy wzięcia udziału w konkursie za rok.

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.