Zwycięstwo w konkursie „Językiem Shakespeare’a”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej „Językiem Shakespeare’a”, który odbył się 23 lutego w Szkole Św. Tomasza z Akwinu w Józefowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch grupach wiekowych: Zuzanna Skoczek i Laura Olpińska – klasy IV oraz Barbara Rosłoniec, Małgorzata Rolak, Maja Olszanka i Maciej Świerczyński – klasy VII. Nasi uczniowie doskonale recytowali wybrane przez siebie utwory i wiersze w języku angielskim. Jury poza prezentacją utworu brało pod uwagę również strój oraz rekwizyty wykorzystane podczas występu. Pomimo wielu uczestników i bardzo wysokiego poziomu konkursu – odnieśliśmy spektakularny sukces. II miejsce w kategorii klasy III-IV zdobyła Zuzanna Skoczek z kl. IVa. Zuzia wspaniale zaprezentowała wiersz „My shadow” Roberta Louisa Stevenson’a . Gratulacje dla Zuzi oraz pozostałych uczestników konkursu. A wszystkich chętnych zapraszamy wzięcia udziału w konkursie za rok.