foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

5 kwietnia 2018 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzyminie odbyły się regionalne zawody międzypowiatowe w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięło udział pięć reprezentacji naszego regionu.

Były to szkoły z Nowego Dworu Mazowieckiego, Piaseczna, Legionowa, Karczewa i Radzymina. Powiat otwocki reprezentowały dziewczęta z SP 2 w Karczewie. Turniej został rozegrany w dwóch grupach. W pierszym meczu Karczew "gładko" pokonał Legionowo wynikiem 24:2 i szybko awansował do finału, gdzie spotkał się z gospodyniami turnieju - zawodniczkami z Radzymina. Mecz był bardzo zacięty, stał na wysokim poziomie, ale w końcowym efekcie nasze dziewczyny uległy Radzyminiankom 6:12 i ostatecznie zajęły II miejsce. III miejsce wywalczyła szkoła z Piaseczna, IV miejsce zdobył Nowy Dwór Mazowiecki i tabelę zamyka szkoła z Legionowa. Nasze wicemistrzynie występowały w następującym składzie: N. Oniszk 7a, W. Łysik 6a, O. Wilczek 6a, J. Tomaszek 6a, I. Biedrzycka 6b, N. Rutkowska 6c, K. Gędzielewska, 5a, M. Jabłecka 5b, G. Wieczorek 5b, W. Oliwa 5b i Z. Imioła 5d. Naszym zawodniczkom gratulujemy sukcesu i zdobycia II miejsca oraz dziękujemy za wspaniałe wrażenia sportowe. W przyszłym roku życzymy zdobycia I miejsca.

B. Tereszczyńska, E. Olszanko

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.