foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie klasy VIId wraz z wychowawczynią Panią Urszulą Majchrzak postanowili wprowadzić świąteczną atmosferę do swojej sali. Zdecydowali razem, że posadzą owies. Podczas lekcji z wychowawcą klasa dekorowała słoiczki lub malowała jajka, w których został posadzony owies. Codziennie dyżurni podlewali roślinki, a wszystkie klasy, które miały lekcje w Sali 27, mogły oglądać wielkanocne prace.

Przed przerwą świąteczną każdy uczeń zabrał swoją roślinkę do domu, aby gościła na jego stole lub w koszyczku wielkanocnym.

Przyjemnie było popatrzeć podczas świąt na owies, który sami wysialiśmy.

Amelia Trzaskowska
klasa VIId

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.