foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

10.04.2018 r. w naszej szkole odbyła się akcja zatytułowana "Trzymaj formę". Organizatorkami wydarzenia były p.E.Żakowska, p.E.Olszanko i p.U.Majchrzak. Całość polegała na przygotowywaniu zdrowej żywności przez uczniów. Miało to promować zdrowe odżywianie wśród młodzieży.

We wszystkich klasach dzieci wyciskały soki ze świeżych pomarańczy lub przygotowywały koktajle z innych owoców. Klasy I-III dodatkowo robiły zdrowe sałatki. Działalność każdej klasy została udokumentowana na zdjęciu wraz z ich przepysznymi, zdrowymi dziełami.

Akcja przebiegła pomyślnie i wszyscy wyciągnęli z tego wniosek - Należy się zdrowo odżywiać. Uważam, że takie akcje są potrzebne i wiele uświadamiają uczniom. W dzisiejszych czasach większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jak niezdrowe jedzą jedzenie, więc są po prostu otyli. Moim zdaniem to świetnie, że dzieci już od najmłodszych lat zaczynają nabierać świadomości jak ważne jest zdrowe odżywianie.

Amelia Koreywo, kl. 7d

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.