foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

19.04.2018 roku odbyły się ostatnie zajęcia pt.: ,,Laboratorium przyrodnicze”. Na warsztatach przeprowadzaliśmy bardzo ciekawe doświadczenia, m.in. tworzenie własnej geody lub wulkanu. Uczyliśmy się również wielu interesujących rzeczy. Zajęcia prowadziła Pani Urszula Majchrzak.

Na warsztatach panowała przyjemna atmosfera. Wszystkie zagadnienia były tak tłumaczone, aby łatwiej zostały przez nas zapamiętane. Zajęcia kształtowały nasze zainteresowania, a niektórzy nawet mogli odkryć swoje mocniejsze i słabsze strony.

Małgorzata Rolak
klasa 7d

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.