foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

24 kwietnia 2018 roku odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej w Celestynowie. Uczestniczyły w nich trzy drużyny – karczewska „Dwójka” oraz szkoły podstawowe z Sobieni i Osiecka.

Podczas zawodów rozegrano trzy mecze. W pierwszym walczyły Sobienie z Osieckiem - mecz zakończył się remisem 1:1. Mecz drugi zagrały reprezentantki naszej szkoły z Sobieniami. Naszym reprezentantkom łatwo przyszło zwycięstwo, czego dowodem jest wynik meczu - 4:0. Trzeci - ostatni mecz - zagrał Karczew z Osieckiem. Walka była niezwykle zacięta – do końca pierwszej połowy był remis 0:0. Jednak w drugiej połowie nasza reprezentacja nie pozostawiła złudzeń co do tego, kto jest najlepszy. Nasze dziewczęta zmobilizowały się i ostatecznie pokonały rywalki 2:0.

Szkołę Podstawową nr 2 w Karczewie reprezentowały: W. Łysik 6a, J. Tomaszek 6a, I. Zagrabska 6a, I. Biedrzycka 6b, N. Rutkowska 6c, M. Jabłecka 5b, P. Musiałek 4e, O. Rzeszotek 4e i W. Żelazko 4e.