foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Dnia 3 maja 2018 roku poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Trzaskowska Amelia, Olszewska Oliwia, Rolak Małgorzata, Rębkowska Witoria oraz Jakub i Kacper Rębkowscy wziął udział w uroczystych obchodach 277 rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej w Kościele pod wezwaniem świętego Wita w Karczewie, a następnie delegacje udały się pod pomnik Orła Białego. Po wysłuchaniu okolicznościowego przemówienia Przewodniczącej Rady Miejskiej Pani Danuty Trzaskowskiej odbył się Apel ku pamięci bohaterów , po którym uczniowie złożyli kwiaty.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.