W czerwcu wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole Turniej Warcabowy dla klas I-III. Celem Turnieju  była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego  zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek.
Do turnieju wychowawcy klas pierwszych i trzecich wytypowali po 2 osoby.

Ponieważ w naszej szkole są tylko dwie drugie klasy, organizatorzy postanowili, że z tych klas do konkursu przystąpią po 4 osoby.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Klasy pierwsze:

I miejsce Dominik Kogut 1a

II miejsce Kacper Duda 1c

III miejsce Gracjan Żelazko 1d

Klasy drugie:

I miejsce Wiktor Trzaskowski 2b

II miejsce Maciej Rafalski 2b

III miejsce Kacper Rybczyński 2a

Klasy trzecie:

I miejsce Kamil Kasprzak 3a

II miejsce Jan Awsiukiewicz 3a

III miejsce Jakub Marczak 3c

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

A wszystkim reprezentantom klas I- III dziękujemy, za miłą, sportową atmosferę!!!

Za rok – kolejny Turniej Warcabowy!