3 września o godz. 10.15 w obecności pocztu sztandarowego i przy dźwiękach hymnu SP 2 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pani Dyrektor Katarzyna Radzik powitała serdecznie wszystkich uczniów (szczególnie pierwszaków), rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Skierowała do obecnych wiele ciepłych słów i życzenia sukcesów edukacyjnych w nadchodzącym roku szkolnym. Wszyscy zgromadzeni w hali sportowej mogli obejrzeć krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klas 4, 5, 6 i 7, który przeniósł nas do roku 1939, przypomniał o tragicznych wydarzeniach pamiętnego września, a także o patronie naszej szkoły - obrońcach Westerplatte. Występ uczniów nawiązywał także do 100 - lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz rocznicy 470 - lecia Karczewa. Po wakacyjnej przerwie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, a pierwszaki miały okazję do obejrzenia szkoły. Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego 2018/2019!