foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

9 października 2018 roku w Pomiechówku odbyły się regionalne zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięli udział reprezentanci pięciu powiatów z naszego regionu: otwockiego, nowodworskiego, legionowskiego, piaseczyńskiego i wołomińskiego. Naszą Dwójkę reprezentowało troje uczniów: Natalia Rutkowska z klasy 7b, Anna Świerczyńska z klasy 8c i Szymon Trzaskowski z klasy 8a. Miło nam powiadomić, że mamy przepustkę do kolejnego etapu rywalizacji, który odbedzie się wiosną 2019r. Trzymamy kciuki za naszych zawodników i życzymy powodzenia!!!

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.