9 października 2018 roku w Pomiechówku odbyły się regionalne zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięli udział reprezentanci pięciu powiatów z naszego regionu: otwockiego, nowodworskiego, legionowskiego, piaseczyńskiego i wołomińskiego. Naszą Dwójkę reprezentowało troje uczniów: Natalia Rutkowska z klasy 7b, Anna Świerczyńska z klasy 8c i Szymon Trzaskowski z klasy 8a. Miło nam powiadomić, że mamy przepustkę do kolejnego etapu rywalizacji, który odbedzie się wiosną 2019r. Trzymamy kciuki za naszych zawodników i życzymy powodzenia!!!