W Urzędzie Miejskim w Karczewie 05.10.2018r. odbył się Gminny Konkurs: MOJA MAŁA OJCZYZNA. Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie oprócz udziału w konkursie została poproszona o oprawę artystyczną do tego przedsięwzięcia. Dla starszych kolegów i koleżanek wystąpili przedstawiciele klasy 4c i 6c- laureaci I miejsc Gminnego Konkursu Piosenki o Karczewie, zorganizowanego w SP 2 w poprzednim roku szkolnym z okazji obchodów 470- lecia naszego miasta.
Po gromkich brawach, którymi nagrodzono młodych wykonawców, poproszono ich o kolejny występ, tym razem 12.10.2018r. z okazji obchodów Gminnego Dnia Edukacji.
Artyści mieli tylko tydzień na udoskonalenie swojego repertuaru tak, aby tematycznie pasował do uroczystości, na której się znaleźli.
Uczniowie SP 2 lubią wyzwania i oczywiście stanęli na wysokości zadania uświetniając uroczystość gminną.

Agnieszka Zakrzewska