Dnia 15.10.2018 r. w naszej szkole wysłuchaliśmy audycji z okazji Dania Nauczyciela.
Wzruszające utwory o pracy nauczyciela, zabawne historyki z życia szkolnego przeplatały się z piosenkami dobranymi szczególnie na tę okoliczność. Życzenia nauczycielom wyśpiewała znana wszystkim Ola Kurnicka z kl.6c, zaś kolejne teksty wygłaszały uczennice z kl.5a. Występ zakończyły nastrojowe słowa Magdy z kl.6c. Dziewczynki dziękowały nie tylko nauczycielom, ale także obsłudze i administracji. Podsumowaniem audycji były słowa z piosenki zespołu LO27,, Dzięki Wam mogę wszystko’’.