Na „Dwójkę” zawsze można liczyć! Wielkie serca i chęć niesienia pomocy to jedna z naszych zalet, którą niejednokrotnie mogliśmy okazać w różnych sytuacjach.

Mimo pogody niesprzyjającej wypadom rowerowym uczniowie SP 2, ich rodzice i nauczyciele 28 października wzięli udział w akcji charytatywnej Przejazd Rowerowy dla Olimpii, pokonując w strugach deszczu na „stalowych rumakach” kilkukilometrową trasę po otwockim lesie. Byliśmy liczną grupą wśród 300 uczestników zdarzenia, którego celem była pomoc dla Olimpii, nauczycielki języka polskiego z otwockiego „Nukleonika”, która zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Chyba spisaliśmy się na medal, bo każdy z nas otrzymał go na pamiątkę od organizatorów akcji. Najważniejsze jest jednak to, żeby skutecznie pomagać potrzebującym.
Olimpio, trzymamy za Panią kciuki!