Szkolne Koło Wolontariatu zaprosiło wszystkich uczniów i nauczycieli do uczestnictwa w kolejnej akcji charytatywnej o zasięgu ogólnopolskim, przeprowadzanej pod hasłem Rodacy Bohaterom.
Od 30 października do 28 listopada zbieramy długoterminowe produkty żywnościowe, takie jak makaron, ryż, cukier, kasza, olej itp., które przed Bożym Narodzeniem zostaną przekazane Polakom mieszkającym na Litwie - m.in. kombatantom i uczniom polskich szkół. Organizatorzy liczą na dobre serca i hojność naszych uczniów.
Przebieg akcji nadzorują nasi nauczyciele pp. Magda Godlewska, Ewa Piotrowicz i Piotr Gajgier.