Pod koniec października naszą szkołę odwiedzili goście - burmistrz Karczewa p. Dariusz Łokietek, jego zastępca – p. Bartłomiej Tkaczyk oraz tajemnicza pani z równie tajemniczymi pudełkami rozpalającymi w uczniach wielką ciekawość. Okazało się, że w pudłach były ukryte 2 pieski-roboty, które za pomocą specjalnej aplikacji multimedialnej umożliwią dzieciom naukę poprzez fascynującą zabawę.
Ten prezent od władz naszej gminy z pewnością będzie dobrze służył naszym uczniom, bo nie ma nic lepszego niż nauka poprzez zabawę. Serdecznie dziękujemy za wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży „Dwójki”!