Mimo nie najlepszej pogody u nas w Dwójce jak zawsze ciepło, miło, nawet słodko! A to za sprawą pierwszej w tym roku szkolnym KAWIARENKI, w której pojawiły się pyszne ciasta, babeczki i słodkie duszki z niespodzianką, czyli ciastka z lizakiem. Łakocie te przygotowują nasi uczniowie albo samodzielnie, albo przy pomocy Rodziców i Babć, którym w tym miejscu serdecznie dziękujemy.
Po ciastka ustawiała się na każdej przerwie długie kolejki łasuchów. I mimo iż propagujemy zdrowe odżywianie, w tym dniu mieliśmy dyspensę, albowiem dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cel dobroczynny, o czym poinformujemy niebawem.