4 grudnia w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbyło się wręczanie nagród laureatom XVI edycji Konkursu ekologicznego „Bądź świadomy – walcz ze Smogiem” organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wśród uhonorowanych uczestników znalazł się nasz drugoklasista Piotr Firląg, który zajął pierwsze miejsce w kategorii plakatu ekologicznego. W konkursie brało udział 1300 uczniów z 450 szkół z całego województwa. Koordynatorem konkursu z ramienia SP2 była p.Urszula Majchrzak. Nasz laureat otrzymał nagrodę i przywiózł mnóstwo dodatkowych prezentów do szkolnej świetlicy.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.