Coroczny konkurs recytatorski związany z regionem mazowieckim został przeprowadzony w dniu 21.03.2019 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Karczewie.

W naszej szkole, jak co roku, poprzedzony był eliminacjami wstępnymi odbywającymi się w dniu 7.03.2019 r. Spośród wielu zgłoszeń wychowawców i polonistów wybranych zostało blisko 40 osób- reprezentantów z klas I-VIII.
W eliminacjach gminnych 42. Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka’’ wiele nagród i wyróżnień otrzymali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie.
Oto lista zwycięzców:

NAGRODA GŁÓWNA
Jacek Majchrzyk kl.Ia
Amelia Gladysz kl.Ve

NAGRODA GMINNA
Hanna Oleszczuk kl.Ib
Magdalena Radzik kl.VIc
Magda Ragus kl.VIIIb
Kacper Fusiek kl.VIIIa

WYRÓŻNIENIA
Karolina Kasprzak kl.Ic

Zwycięzcy reprezentowali gminę Karczew w eliminacjach powiatowych w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku w dniu 27.03.2019 r. Nasi uczniowie- Jacek i Amelka-
pięknie i niezwykle przejmująco przedstawili swoje umiejętności recytatorskie, zdobywając wielki aplauz publiczności.
Mamy nadzieję, że sukcesy naszych dzieci zmotywują wszystkich, którzy chcą się zaprezentować szerszej publiczności.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.