Wielkanoc 2019

Szanowni Rodzice,
W związku z przystąpieniem Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie do ogólnopolskiego strajku nauczycieli od jutra tj. 8 kwietnia 2019 r. do odwołania, informuję Państwa, iż dyrektor będzie miał ograniczone możliwości zorganizowania opieki dla uczniów. W związku z powyższym zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o zorganizowanie opieki swoim dzieciom we własnym zakresie.
Przypominam, że w trudnych sytuacjach mogą Państwo szukać pomocy w miejscach wyznaczonych przez Pana Burmistrza (szczegóły na stronie Urzędu Miasta w Karczewie), bądź w miarę możliwości w naszej placówce.
Bardzo dziękuję za zrozumienie w tej trudnej dla wszystkich sytuacji.

Z poważaniem,
Katarzyna Radzik

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.