Projekt pt. „Z pasją do nauki w Szkole Podstawowej nr 2 w Karczewie” realizowany jest w partnerstwie pomiędzy Gminą Karczew i firmą Mały Inżynier w okresie VIII 2019 – VI 2020. Wartość projektu: 413 822,50 zł , w tym wkład własny: 20 700 zł. Celem projektu jest rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności na rynku pracy uczniów oraz zasadnicze podniesienie jakości procesu kształcenia w placówkach. Zostanie on osiągnięty poprzez:

1. rozwój kompetencji kluczowych i właściwych postaw na rynku pracy u 160 uczniów (80K) poprzez objęcie uczniów wysokiej jakości dodatkowymi zajęciami pozalekcyjnymi w okresie szkolnym i wakacyjnym;
  2. doposażenie w sprzęt i pomoce dydaktyczne oraz sprzęt TIK pracowni szkolnych.

Dofinansowanie UE: 331 058,00 zł

W projekcie przewidziano realizację bezpłatnych zajęć dodatkowych:

1. Spotkanie z królową - zajęcia z matematyki
  2. Przyrodnicze laboratorium
  3. Język angielski
  4. Język niemiecki
  5. Laboratorium kodowania
  6. Przedsiębiorczość z wykorzystaniem gier planszowych
  7. Projekt edukacyjny - przedstawienie dla społeczności szkolnej
  8. Wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Powsinie
  9. Wycieczka do Narodowego Centrum Badań Jądrowych
  10. Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik
  11. Pokazy naukowe
  12. Laboratorium robotyki
  13. Laboratorium Kodowania
  14. Laboratorium Naukowe

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PROJEKTU OTRZYMAJĄ PAŃSTWO PODCZAS NAJBLIŻSZEGO ZEBRANIA Z RODZICAMI, TJ. 18 WRZEŚNIA.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.