foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Już od wielu lat samorząd szkolny przygotowuje andrzejki dla najmłodszych. 29 listopada 2019r. uczniowie klas starszych zorganizowali zabawę andrzejkową dla klas pierwszych. Impreza odbyła się w szkolnej sali gimnastycznej pod czujnym okiem pani Joanny Łapot. Nasi najmłodsi koledzy wzięli udział w kilku konkurencjach, m.in.: przebijaniu szpilką serca, by poznać imię przyszłej sympatii; wyścigu butów, by dowiedzieć się, kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu; losowaniu swojego przyszłego zawodu; rzucaniu monetą oraz wróżeniu z kubeczków. Uczniowie klas pierwszych byli bardzo podekscytowani i z niesamowitą energią i entuzjazmem włączyli się do zabawy.
I jak to w baśniach bywa, oprócz wróżb, pojawił się na koniu rycerz, który przyszedł na ratunek księżniczkom. Śmiech i rodzinna atmosfera towarzyszyły andrzejkowym przepowiedniom.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.