Już od wielu lat samorząd szkolny przygotowuje andrzejki dla najmłodszych. 29 listopada 2019r. uczniowie klas starszych zorganizowali zabawę andrzejkową dla klas pierwszych. Impreza odbyła się w szkolnej sali gimnastycznej pod czujnym okiem pani Joanny Łapot. Nasi najmłodsi koledzy wzięli udział w kilku konkurencjach, m.in.: przebijaniu szpilką serca, by poznać imię przyszłej sympatii; wyścigu butów, by dowiedzieć się, kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu; losowaniu swojego przyszłego zawodu; rzucaniu monetą oraz wróżeniu z kubeczków. Uczniowie klas pierwszych byli bardzo podekscytowani i z niesamowitą energią i entuzjazmem włączyli się do zabawy.
I jak to w baśniach bywa, oprócz wróżb, pojawił się na koniu rycerz, który przyszedł na ratunek księżniczkom. Śmiech i rodzinna atmosfera towarzyszyły andrzejkowym przepowiedniom.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.