Dnia 29.11.2019r. nasze uczennice- Marcelina, Daria, Zuzia, Amelia, Magda, Weronika brały udział w Powiatowym Konkursie Poezji K. I.Gałczyńskiego w Szkole Podstawowej nr3 w Józefowie. Recytatorzy prezentowali dwa utwory poetyckie autora. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Uczniowie zachwycili wszystkich interpretacją wierszy Gałczyńskiego. I tak oto 5 uczennic zdobyło wyróżnienia: z kl.6a-Marcelina Derlatka, Daria Siciak, z kl.6e-Amelia Gładysz, z kl.7c- Magdalena Radzik oraz z klasy 8c- Weronika Łysik.
Pragniemy szczerze i goraco podziękować recytatorkom, gdyż na ten sukces pracowały bardzo ciężko. Nie wystarczy opanować pamięciowo utwory, powiedzieć dobrze, ale oddać emocje autora i swoje, zachwycić tematyką wiersza i sprawić, by Cię wszyscy słuchali z zachwytem.
Tylko samych pozytywnych emocji mogą dostarczyć nam konkursy recytatorskie.
Zachęcamy wszystkich do brania w nich udziału. Dzięki temu staniemy się wrażliwsi i bliżsi innym, a także pokażemy, że można osiągnąć sukces.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.